Erasmus +

Účelem projektu je získat podporu pro mezinárodní mobility, které pomohou rozvíjet schopnosti našich žáků i pedagogů. Především bychom chtěli nahlédnout do fungování estonských institucí a organizací, inspirovat se digitální transformací a estonským vzdělávacím systémem, který je v této zemi považován za jeden z nejkvalitnějších.

Realizací mobilit bychom rádi zprostředkovali účastníkům možnost rozvoje v cizím jazyce, praktických zkušenostech a sociálních kompetencích. V projektu jsme připravili celkem tři aktivity do dvou různých zemí, projekt zahrnuje krátkodobé stáže žáků, kurzy pedagogů a stínování pedagogů. Chceme našim žákům poskytnout možnost zahraniční pracovní stáže, čímž získají zkušenosti, které zužitkují jak v osobním, tak v profesním životě.